A tavasz hírnökeinek szerepét vállaltuk, és őrizzük a román hagyományokat! Kifejezetten március 1-jére készítettünk édes és színes mărțișoare-t, hogy mosolyt csaljunk sok lány arcára! A csokoládét nemcsak szeretteinknek, hanem alkalmazottainknak vagy kollégáinknak is adhatjuk, hogy jókedvvel és melegséggel fogadjuk a tavaszt. Különleges csomagolást készítünk az ajándékához, amely minden csokoládérajongót lenyűgöz!
Mit lehet személyre szabni? A csokoládé személyre szabható üzenettelés logóval.
Hogyan lehet személyre szabni?1 . lépés: Kattintson a „Személyre szabás” gombra .2. lépés: Töltse ki a szövegmezőket a kívánt üzenettel, majd kattintson a „Megerősítés” gombra . 3. lépés: Kattintson a példa logóra, majd az alján található zöld „Fotók feltöltése” gombra . 4. lépés: Válassza ki a logót a számítógépéről, telefonjáról vagy táblagépéről (a logónak .png formátumban kell lennie, átlátszó háttérrel, hogy a végtermék megegyezzen az előnézettel). A feltöltés azonnal megkezdődik. 5. lépés: Válassza ki a feltöltött képet, és ha szükséges, állítsa be a pozícióját, nagyítsa vagy forgassa el. 6. lépés: Ha elégedett az eredménnyel, kattintson a „Megerősítés” gombra . 7. lépés: Ha befejezte a testreszabást, kattintson a „Befejezés” gombra, és tegye a terméket a kosárba.
Méret: 17,6 x 8,3 cm Vastagság: 1 cm Súly: 80 g
Felhívjuk figyelmét: Ez a csokoládétábla tejet, szóját és dióféléket tartalmazhat. Száraz helyen, hőtől és közvetlen napfénytől távol tárolja.
Va miscati incredibil de repede, ceea ce ajuta foarte mult pentru asfel de cadouri, mereu ai nevoie de ceva in ultima clipa.
De asemenea, observ ca v-ati marit considerabil gama de produse fata de acum cativa ani.
Si daca tot nu apare pe site si este doar feedback pt voi, pot sa spun ca unele produse sunt impecabile, altele mai pot fi imbunatatite:
- La agendele personalizate cu coperta din piele erau anumite litere care apareau prea fine si nu prea se vedeau bine. Doar la unele modele. V-am dat un review de 5 stele, caci mi s-a parut ceva minor, dar poate puteti corecta.
- Felicitarile personalizate nu erau taiate 100% ok, mai aveau mici franjuri in partea de jos.
- La canile personalizate imprimarea era usor brulata - aveam cana comandata anterior langa cea noua si am putut sa le compar.
Dar asta doar pentru voi, sunt convinsa ca vreti sa va imbunatatiti in continuu procesele. Cum spuneam, pe site am pus un review de 5 stele si o sa pun si la celelalte produse comandate, de ex magneti.
Plus mai am o recomandare, daca puteti sa puneti pungi cadou de 3 dimensiuni, mica, mijlocie, mare. Ar fi util.
Multumesc pentru implicare, dedicare, pentru efortul de a oferi produse de calitate! Felicitari pentru ce ati realizat pana acum si succes in continuare!