Weboldalunkon számtalan dizájnt találsz, de lehetőséged van a terméket saját grafikával is személyre szabni. Bármilyen típusú grafikát elfogadunk: fotót, szöveget vagy mindkettőt. :)
Ne feledd a „preview” funkciót, amely segít ellenőrizni a grafika elrendezését. Kérjük, ellenőrizze a keretezést, mert a feldolgozás automatikusan történik a rendszerünkben. Ha a weboldal nem engedi feltölteni a grafikát, az azt jelenti, hogy túl kicsi, és nagyobb, tisztább grafikára van szükség.
Mit lehet személyre szabni? A táska a saját grafikájával személyre szabható.
Hogyan lehet személyre szabni?1 . lépés: Kattintson a „Személyre szabás” gombra; 2 . lépés: Kattintson a „Saját tervezés itt” gombra, majd az alján található zöld „Fotók feltöltése” gombra (a képek el lesznek mentve későbbi felhasználás céljából); 3. lépés: Válassza ki a számítógépéről, telefonjáról vagy táblagépéről azt a képet, amely megfelel a következő méreteknek :- Teljes grafika: 3658 x 2828 px (31 x 24 cm), 300 dpi; a grafika látható része megegyezik az előnézettel; 4. lépés: Válassza ki a megjelenítendő képet; 5 . lépés: Szükség esetén szerkesztheti a fotót a pozíció, a nagyítás vagy a forgatás megváltoztatásával; 6 . lépés: Ha elégedett az eredménnyel, kattintson a „Megerősítés” gombra; 7 . lépés: Kattintson a „Befejezés” gombra, és tegye a terméket a kosárba. Méret: 36 x 39 cm
Anyag: 100% poliészter
Ápolási útmutató: 30 °C-on mosható. Nem szárítható. Nem tisztítható vegytisztítással.
Közepes méretű ajándékzsák, személyre szabott grafikával
Del
Va miscati incredibil de repede, ceea ce ajuta foarte mult pentru asfel de cadouri, mereu ai nevoie de ceva in ultima clipa.
De asemenea, observ ca v-ati marit considerabil gama de produse fata de acum cativa ani.
Si daca tot nu apare pe site si este doar feedback pt voi, pot sa spun ca unele produse sunt impecabile, altele mai pot fi imbunatatite:
- La agendele personalizate cu coperta din piele erau anumite litere care apareau prea fine si nu prea se vedeau bine. Doar la unele modele. V-am dat un review de 5 stele, caci mi s-a parut ceva minor, dar poate puteti corecta.
- Felicitarile personalizate nu erau taiate 100% ok, mai aveau mici franjuri in partea de jos.
- La canile personalizate imprimarea era usor brulata - aveam cana comandata anterior langa cea noua si am putut sa le compar.
Dar asta doar pentru voi, sunt convinsa ca vreti sa va imbunatatiti in continuu procesele. Cum spuneam, pe site am pus un review de 5 stele si o sa pun si la celelalte produse comandate, de ex magneti.
Plus mai am o recomandare, daca puteti sa puneti pungi cadou de 3 dimensiuni, mica, mijlocie, mare. Ar fi util.
Multumesc pentru implicare, dedicare, pentru efortul de a oferi produse de calitate! Felicitari pentru ce ati realizat pana acum si succes in continuare!